PL EN
PL EN

Przedstawiciel handlowy na region Warszawa

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane elektrotechniczne bądź budowlane
  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku sprzedażowym na rynku inwestycji budowlanych
  • doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych oraz aktywne kontakty z projektantami elektrycznymi, architektami, inwestorami i firmami wykonawczymi
  • znajomość rynku oświetleniowego i budowlanego oraz firm projektowych
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • zaangażowanie
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • umiejętności negocjacyjne
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • znajomość obsługi Pakietu Ms Office
  • prawo jazdy kategorii B

Główne obowiązki:

  • obsługa rynku dystrybucyjnego i inwestycyjnego
  • realizacja planów sprzedaży, utrzymywanie i rozwijanie stałej współpracy z Klientami w powierzonym obszarze
  • doradztwo oraz prowadzenie projektów inwestycyjnych w obszarze rozwiązań oświetleniowych we współpracy z architektami, projektantami, inwestorami oraz wykonawcami
  • promowanie rozwiązań oświetleniowych firmy wśród projektantów i architektów
  • kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku
  • analiza rynku i branży oświetleniowej

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej firmie

CV i list motywacyjny prosimy wysyłać na adres mailowy: praca@imperial.pl

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. Nr 133, poz. 883)."

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.