PL EN
PL EN

Specjalista ds. projektowania oświetlenia

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie – preferowane wyższe
  • znajomość rynku i branży oświetleniowej
  • znajomość programów do projektowania oświetlenia, Dialux i Solide Edge lub Auto Cad
  • znajomość obsługi Pakietu Ms Office
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie
  • prawo jazdy kategorii B

Obowiązki:

  • projektowanie oświetlenia i opracowywanie ofert cenowych dla klientów
  • tworzenie modeli oraz projektów iluminacji
  • doradztwo z zakresu techniki świetlnej

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej firmie

CV i list motywacyjny prosimy wysyłać na adres mailowy: praca@imperial.pl

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. Nr 133, poz. 883)."

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.