PL EN
PL EN

Innowacyjność firmy znajdziemy w każdym z jej działań, poczynając na kreacji trendów, dostosowywaniu się do obowiązującej mody, aż po dynamiczne zmiany w procesach technologicznych i produkcyjnych.

Dewizą firmy jest stworzenie oprawy od projektu do produktu, dlatego też posiada własne biura projektowe. Imperial prowadzi również współpracę z placówkami naukowymi wielu uczelni w kraju i za granicą. Jednocześnie firma produkuje oprawy według indywidualnych pomysłów klienta kierując się hasłem, że „ jeśli w Twojej wyobraźni powstała wizja oprawy, przyjdź, a my zrealizujemy ją naprawdę”. 

 

 

 

 

Elastyczność w projektowaniu pozwala na stworzenie opraw pod potrzeby klienta, jego projekt może zostać ubrany w technologiczne rozwiązania, a dział techniczny i produkcyjny nada mu materialny kształt. Możemy przygotować rysunki konstrukcyjne, wizualizacje 3D oraz próbki do zatwierdzenia przed złożeniem zamówienia.

 

 

  

 

 

W naszym laboratorium fotometrycznym kontrolujemy wszystkie parametry opraw tworząc dla nich szczegółowe charakterystyki świetlne. Możemy wykonać te badania dla każdego typu opraw. 

 

 

Nad całością procesu technologicznego czuwa wysoko wykwalifikowana kadra. Ich umiejętności są stale podnoszone tak, by firma mogła spełniać kolejne oczekiwania klientów. Produkty są pod stałą kontrolą, zarówno zewnętrzną jak i wewnętrzną. Oznacza to, że każda oprawa badana jest zarówno pod kątem jakości jak i bezpieczeństwa.