PL EN
PL EN

Światło istniało od zawsze, przemysł oświetleniowy w Polsce istnieje od stu lat, Imperial produkuje oprawy oświetleniowe od dwudziestu lat...

Firma Imperial jest jednym z wiodących europejskich producentów opraw oświetleniowych. Jest całkowicie prywatną firmą, której właścicielem jest Pan Donat Król. Oferta Imperialu obejmuje kilka tysięcy produktów, które cieszą się uznaniem i renomą na całym świecie. Produkujemy oprawy do zastosowań wewnątrz wszelkiego rodzaju pomieszczeń użyteczności publicznej takich jak biura, banki, sklepy, centra handlowe itp. oraz oprawy zewnętrzne przeznaczone do iluminacji budynków, parkingów i stacji paliw. Nasze produkty spełniają wszelkie normy unijne a dzięki umiejętnemu połączeniu nowoczesnego wzornictwa, funkcjonalności i znakomitych parametrów oświetleniowych jesteśmy w stanie konkurować z największymi światowymi potentatami w dziedzinie oświetlenia.

Imperial produkuje oprawy pod własną nazwą, które znajdują się w katalogach firmy ale również dla wielu światowych producentów pod ich marką. Doskonała, profesjonalna, wysoce wykwalifikowana kadra dba, by produkty Imperialu były najwyższej jakości, zgodne z obowiązującymi trendami, bezpieczne i wyjątkowe w swojej stylistyce. Innowacyjność firmy znajdziemy w każdym z jej działań poczynając od kreacji trendów, dostosowywaniu się do obowiązującej mody aż po dynamiczne zmiany w procesach technologicznych i produkcyjnych. Dewizą firmy jest stworzenie oprawy od projektu do produktu, dlatego też posiada własne biura projektowe. Imperial prowadzi również współpracę z placówkami naukowymi wielu uczelni w kraju i za granicą. Jednoczenie firma produkuje oprawy według indywidualnych pomysłów klienta kierując się hasłem, że jeśli w twojej wyobraźni powstała wizja oprawy, przyjdź, a my zrealizujemy ją naprawdę. Wyrazem najnowszych trendów w stylistyce opraw są ciągi świetlne tworzone z profili aluminiowych – o dowolnej długości i kształcie oraz oprawy oświetleniowe oparte na źródłach LED.

W Imperialu wszystkie elementy opraw produkowane są na miejscu poza częściami elektryczno elektronicznymi, które zamawiane są u najbardziej renomowanych producentów takich jak Philips, Osram czy Vossloch Schwabe. Elastyczność w projektowaniu pozwala na stworzenie opraw pod potrzeby klienta, jego projekt może zostać ubrany w technologiczne rozwiązania, a dział techniczny i produkcyjny nada mu materialny kształt. Warto też podkreślić, że wiele z naszych własnych wzorów jest chroniona stosownymi patentami.

Imperial produkuje oprawy od początku do końca z materiałów najwyższej jakości zamawianych u renomowanych producentów. Bardzo wnikliwie dbając o to pragniemy, by oprawy pod marką Imperial zaspokajały wszystkie, nawet najbardziej wygórowane oczekiwania klienta.

Imperial to nie tylko prężna firma produkująca oprawy, to również jeden z większych sponsorów w regionie czynnie wspierający wiele akcji charytatywnych.