imperiallogo
O firmie
O firmie
Imperial jest jednym z wiodących europejskich producentów opraw oświetleniowych.

Produkujemy oprawy wewnętrzne do stosowania we wszelkiego rodzaju przestrzeniach publicznych, takich jak biura, banki, sklepy, centra handlowe, a także oprawy zewnętrzne przeznaczone do oświetlania budynków, parkingów, stacji benzynowych i parków.

Dzięki umiejętnemu połączeniu nowoczesnego designu, funkcjonalności i doskonałych parametrów świetlnych jesteśmy w stanie konkurować z największymi światowymi liderami w dziedzinie oświetlenia.

Imperial produkuje oprawy pod własną marką, które można znaleźć w katalogach firmy. Produkujemy również oświetlenie dla wielu światowych producentów pod ich własnymi markami. Współpracujemy z kilkoma uczelnianymi ośrodkami naukowymi w kraju i za granicą.

Jednocześnie produkujemy oprawy oświetleniowe według indywidualnych pomysłów klienta - jeśli szukasz idealnej oprawy oświetleniowej wykonanej dokładnie według Twojego pomysłu, skontaktuj się z nami, a my spełnimy Twoje oczekiwania.

Znakomita, profesjonalna, wysoko wykwalifikowana kadra gwarantuje, że produkty Imperial są najwyższej jakości, zgodne z obowiązującymi trendami, bezpieczne i niepowtarzalne w stylu.

Showroom

Showroom

Historia

Firma rozpoczęła produkcję w 1993 roku z trzydziestoma pracownikami. Dziś zatrudnia ponad trzysta osób i wciąż dynamicznie się rozwija.

Przeciągnij by zobaczyć więcej drag

Imperial działa w systemie jakości ISO 9001 i został nagrodzony wieloma prestiżowymi nagrodami . Wszystkie rodzaje opraw oświetleniowych produkowane przez Imperial spełniają europejskie normy i posiadają odpowiednie certyfikaty.

Infrastruktura

Infrastruktura

Imperial może pochwalić się wyjątkowo nowoczesnym parkiem maszynowym, w większości sterowanym numerycznie.

Wyposażenie takie jak obrabiarka numeryczna pozwala nam na uzyskanie aluminiowych odbłyśników i elementów konstrukcyjnych o dowolnym kształcie. Numeryczne wykrawarki i zaginarki pozwalają nam na produkcję elementów konstrukcyjnych wszelkiego rodzaju okuć z blach stalowych, aluminiowych i nierdzewnych.

W naszym parku maszynowym posiadamy również tokarki i frezarki numeryczne oraz laser wodny. Różnorodność maszyn daje nam dużą elastyczność w projektowaniu nowych produktów.

Najwyższej jakości i wydajności odbłyśniki to zasługa nowoczesnej linii technologicznej do metalizacji próżniowej. Zastosowanie technologia malowania proszkowego pozwala zaproponować naszym Klientom pełną gamę kolorystyczną produktów z naszej oferty.

Rozwój

Innowacyjność firmy widać we wszystkich jej działaniach: począwszy od kreowania trendów, dostosowywania się do współczesnej mody, po dynamiczne zmiany w procesach technologicznych i produkcyjnych.

Polityką Firmy jest tworzenie oprawy oświetleniowej od projektu do gotowego produktu, dlatego Imperial posiada własny dział konstrukcyjny i laboratorium fotometryczne. Nasze produkty są pod stałą kontrolą: zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną. Oznacza to, że każda pojedyncza oprawa jest testowana zarówno pod względem jakości, jak i bezpieczeństwa.

Wszystkie elementy naszych opraw produkowane są na terenie Spółki, poza podzespołami elektrycznymi i elektronicznymi, które zamawiane są u najbardziej renomowanych producentów, takich jak Signify (Philips), OSRAM, TRIDONIC, Vossloch Schwabe, Helvar czy BJB.

Jesteśmy w stanie zaprojektować i wyprodukować nowe produkty na indywidualne zamówienie Klienta. Nasz dział konstrukcyjny może przygotować rysunki konstrukcyjne, wizualizacje 3D oraz próbki do akceptacji przed złożeniem zamówienia.

W naszym laboratorium fotometrycznym kontrolujemy wszystkie parametry opraw, tworząc dla nich szczegółowe charakterystyki świetlne. Testy te możemy przeprowadzić dla każdego rodzaju opraw. Możesz pobrać najnowszą wersję ldt. pakiet plików w dziale Do pobrania. Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnych charakterystyk świetlnych, skontaktuj się z nami, a my prześlemy je tak szybko, jak to możliwe. Istnieje również możliwość zamówienia pomiaru krzywej świecenia własnej oprawy.

Nad całym procesem technologicznym czuwa wysoko wykwalifikowana kadra. Ich umiejętności są stale doskonalone, aby Imperial mógł sprostać wszelkim oczekiwaniom Klientów.

Nagrody

- 2013 -
Ambasador Polskiej
Gospodarki
- 2012 -
Złoty denar
- 2005 -
Gazele Biznesu
- 2014 -
European Medal
DT-Spot lamp
- 2014 -
European Medal
Naświetlacz DT-SPOT
- 2012 -
European Medal
Naświetlacze LED
- 2010 -
European Medal
system PROFI
Partnerzy

Partnerzy

“Światło jest jak diament. Wymaga doskonałej oprawy.”

Kontakt

  • IMPERIAL sp. z o.o.
    www.imperial.pl
  • ul. Kołobrzeska 8E
    78-200 Białogard
  • tel.: +48 94 312 78 20
    biuro@imperial.pl