imperiallogo

W trosce o zdrowie! Lampy UV-C

Obecna sytuacja spowodowana koronawirusem (Covid-19) uświadomiła nam wszystkim, jak niebezpieczne są patogeny w powietrzu i jak ważna jest jakość powietrza. Imperial UV-C to nie tylko rozwiązanie do dezynfekcji. To złożone rozwiązanie do uzdatniania powietrza.

 

Właściwości bakteriobójcze promieniowania ultrafioletowego są sprawdzone i szeroko stosowane. Dzięki dogłębnemu zrozumieniu złożonych czynników oczyszczania powietrza, rozwiązania antywirusowe Imperial tworzą prawie całkowicie (99,995%) wolne od wirusów powietrze i powierzchnię w pomieszczeniach.

Nasze obszerne portfolio urządzeń do dezynfekcji UV-C oferuje kolejną generację innowacji, które poprawiają jakość życia. Aby uzyskać najlepszą wydajność rozwiązań dezynfekcyjnych, optymalizujemy również delikatną równowagę między mocą UVC, wydajnością przepływu powietrza i poziomem hałasu. Połączenie promieniowania UVC i zaawansowanych filtrów powietrza sprawia, że nasze produkty są bardzo wysokiej jakości. Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego wszystkie jednostki przepływu powietrza są szczegółowo testowane, aby zapewnić najwyższą jakość i brak wycieku promieniowania. Nasze rozwiązania Direct są wyposażone w zaawansowane czujniki zapewniające bezpieczeństwo użytkownika.

Imperial to jeden z wiodących producentów najnowocześniejszych rozwiązań do uzdatniania powietrza. W ciągu prawie 30 lat doświadczenia w produkcji, Imperial stworzył unikalny zestaw umiejętności, możliwości, know-how i ludzi, który umożliwia dostarczanie zaawansowanych produktów i rozwiązań.

Pozostań bezpieczny i odkryj nasze produkty UV-C!

“Światło jest jak diament. Wymaga doskonałej oprawy.”

Kontakt

  • IMPERIAL sp. z o.o.
    www.imperial.pl
  • ul. Kołobrzeska 8E
    78-200 Białogard
  • tel.: +48 94 312 78 20
    biuro@imperial.pl